→ חזרה

איך לרשום דומיין חדש?

במדריך זה נסביר כיצד לרכוש דומיין חדש דרך ממשק הניהול הידידותי של MyNames, כמו כן נענה על מספר שאלות נפוצות בנושא. (במידה וברצונכם להעביר דומיין קיים לניהול בMyNames, ניתן להעזר במדריך כאן)

מהי עלות רכישת דומיין חדש?
עלות רישום דומיין חדש היא 55 ש"ח כולל מע"מ לשנה.

האם העלות זהה בעבור חידוש דומיין?
בהחלט! העלות נותרת 55 ש"ח כולל מע"מ לשנה גם בעבור חידוש דומיין.

כיצד רוכשים דומיין חדש?
בדף הבית, יש לחפש את הדומיין באמצעות "חיפוש דומיין" ולוודא שהשם שבחרנו פנוי לרישום

במידה והדומיין אכן פנוי לרישום, יופיע המסך הבא ובו יש לבחור ב"רישום דומיין"

במסך הבא, תדרשו למלא את פרטי איש הקשר והבעלים שיוגדרו בדומיין, יש למלא פרטים שאינם פיקטיביים וזאת לצורך יצירת קשר\שליחת התראות חידוש טרם פקיעת תוקפו של הדומיין:

לאחר לחיצה על "הרשמה", יישלח מייל אימות אותו יש לאשר אל הכתובת אותה הזנתם בעת הרישום.

לאחר האימות, תועברו ישירות לחשבון המשתמש שנוצר עבורכם ובו תוכלו לרשום בקלות את הדומיין החדש דרך כפתור "רישום דומיין חדש" בצידו השמאלי של המסך:

במסך הבא, יש להקליד את שם הדומיין ולבחור את הסיומת בה תרצו להשתמש (co.il\org.il), ולאחר מכן ללחוץ על "הבא":

בשלב הבא, תתבקשו להזין את פרטי בעל הדומיין. שימו לב-בעל הדומיין הוא בעליו החוקיים והוא המורשה לבצע בו שינויים, כגון שינוי טלפון\כתובת מייל וכן הלאה. בעתיד ניתן לשנות את פרטי מחזיק הדומיין השונים למעט שם מלא ושם החברה. שינוי מחזיק שם הדומיין מהווה הקצאה מחדש ומלווה בפעולת רישום דומיין מחדש על כל המשתמע ממנה.

(במידה והדומיין לא נרשם על שמך, אלא על שמו של לקוח שקיים עבורו חשבון במערכת-יש לבחור באפשרות "רישום דומיין עבור בעל דומיין קיים")

במסך הבא, יש לבחור את אנשי הקשר הנוספים שיוגדרו בדומיין\לבחור שישארו זהים לפרטי בעל הדומיין:

במסך הבא (השלב האחרון ברישום), נתבקש לבחור את מספר השנים עבורן נרצה לרשום את הדומיין וכמו כן לוודא שפרטי האשראי שיחוייב תקינים:

לאחר לחיצה על "תשלום 55 ש"ח ורישום", הדומיין יישלח לאיגוד האינטרנט הישראלי להשלמת התהליך ויתווסף לרשימת "הדומיינים שלי". ברגע שהדומיין יאושר, הוא יוצג בממשק כדומיין פעיל וזמין לעריכה.

→ חזרה

עדיין זקוקים לעזרה?